ART-Dach
Dowiedz się więcej o nas

Dach powodów estetycznych i technicznych jest bardzo istotną częścią budynku dlatego realizację robót należy powierzyć fachowcom wykwalifikowanym, doświadczonym ze znajomością swego fachu którzy oprócz wykonania umieją doradzić na ile trudne i kosztowne będzie zrealizowanie naszych pomysłów i wyliczyć ilość materiałów potrzebnych do pokrycia dachu. Solidna firma wykonawcza i godne zaufania marki pokryć dachowych gwarantuje inwestorowi wysoką jakość wykonywanych prac dekarskich.

ART-Dach to mała firma wykonującą prace dekarskie zarówno dla inwestorów prywatnych (np. na domach jednorodzinnych, kamienicach) jak i dla firm (dachy o pow. do 2000m2). Atutami firmy są niskie ceny usług, wysoka jakość i terminowość. Nie prowadzimy kilku robót jednocześnie, co umożliwia nam całkowite skoncentrowanie się na wykonywanym zleceniu, co w efekcie gwarantuje wysoką jakość usługi.

Nasza Firma zapewnia Państwu obsługę przy budowie lub remoncie dachu, doradztwo, wykonanie . Na polskim rynku w obecnej chwili jest mnóstwo materiałów budowlanych do krycia dachów. Chcielibyśmy przybliżyć Państwu niektóre z nich, które są używane przez naszą firmę przy kryciu dachów:

    Wykonujemy:                                                            Zapewniamy:
Pokrycia dachowe ze wszystkich materiałów
Podbitki dachowe
Obróbki blacharskie
Prace ciesielskie
Ocieplanie poddaszy
Fachowość wykonania
Doradztwo techniczne
Dobór materiałów oraz technologii
Gwarancję najwyższej jakości
Ksztorysy wstępne, pomiary dachów
 
Nasze realizacje wykonujemy na terenie województwa lubelskiego i mazowieckiego

Krycie Dachów jest głównym elementem wizualnym współgrającym z architekturą budynku., inwestycją na wiele lat. Jego wykonanie musi być estetyczne, fachowe, bezpieczne. Jego realizację należy powierzyć doświadczonej, fachowej firmie. Firma ART-Dach gwarantuje wysoką jakość wykonania, precyzję czego efektem jest dach estetyczny, zachowujący długotrwałą wytrzymałość.